LMP – reflectie op 5 jaar proeftuinen

proeftuinen

Dat we onze wijken met de benaming 'Proeftuinen' hebben opgescheept is wel een van onze grootste fouten. De naam was al meerdere malen vergeven niet in de laatste plaats aan de negen regionale initiatieven die op aangeven van de minister van VWS reeds in 2013 benoemd zijn tot 'Proeftuinen beter zorg met minder kosten’. Terwijl we hard nadenken over een nieuwe benaming is er nu een rapport van het RIVM die middels de 'Landelijke Monitor Proeftuinen populatiemanagement' de ontwikkelingen in de regio's actief gevolgd heeft.

Vooruitlopend op een blog over de verschillen en overeenkomsten met SamenBeter projecten kun je alvast zelf de resutaten van de Landelijke Monitor Populatiemanagement lezen in het rapport. Download deze hier (PDF)

Enne...als je nog een suggestie hebt voor een nieuwe naam voor onze wijken?